Elazığ Denta Ağız ve Dış Sağlığı Polikliniği.

Hakkımızda

2019 yılında Erhan BOZKURT ve Mehmet DÜZ ortaklığında kurulan özel DentaELAZIĞ Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 17.05.2019 tarihi itibari ile Elazığ ve çevre illere hizmet vermeye başlamıştır. 6 Hekim kapasiteli kliniğimiz modern cihazlar ve son teknoloji sistemlerle donatılmıştır.

Kadrosunu güçlendirerek hizmete devam eden kliniğimiz siz değerli halkımıza hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Hasta memnuniyeti esası ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla alanında profesyonel, öncü ve lider bir sağlık kuruluşu olmaktır. Bu nedenle diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliğini en çağdaş ve modern donanımı ve konusunda uzman doktorlarımızla gerçekleştirmek, tedavi standartlarını yükseltip etik değerlerden ödün vermeden toplumun ve hastalarımızın tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayarak sağlıklı ve mutlu gülümseyen insanların sayısını arttırmaktır.

Vizyonumuz

Diş hekimliği teşhis ve tedavi yöntemlerinde hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet veren bir çözüm merkezi olmak. DentaELAZIĞ Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.

Şimdi Ara
Yol Tarifi